Unikalny design i popkulturowe gadżety licencyjne na półkach w salonach Empik. Jeszcze więcej inspiracji prezentowych

Ta wiadomość ucieszy na pewno entuzjastów popkultury i miłośników kultowych produkcji, a także fanów wzornictwa. Szeroki wybór gadżetów licencyjnych Marvel, Star Wars, Friends, Harry Potter, Anime, DC Comics czy Stranger Things i 200 modeli kultowych figurek Funko oraz unikalne artykuły wystroju wnętrz od małych manufaktur, jak i popularnych marek – już w salonach Empik! Od początku października Empik rozszerza ofertę wybranych sklepów o ekspozycje tematyczne – w tym Strefę Fana i Strefę Designu. Powstają one sukcesywnie w wybranych salonach, a już teraz można je znaleźć m.in. w Empiku w warszawskiej Westfield Arkadii, w łódzkiej Manufakturze i gdańskiej Galerii Bałtyckiej.

Modne i unikalne dodatki w zasięgu ręki

Starannie wykonana ceramika, świece i tekstylia, które idealnie uzupełniają aranżację wnętrza czy stylowe dekoracje i dodatki – to tylko część oferty dostępnej w ramach Strefy Design na Empik.com. Duże zainteresowanie tą kategorią sprawiło, że od października Strefa Design wchodzi również do wybranych sklepów Empik.

– Polacy otwierają się na nowe i chętnie sięgają po modne dodatki i dekoracje, które nadają wnętrzom oryginalnego charakteru i przytulności, podkreślają styl wnętrza i są przystępne cenowo. Prawie rok temu ruszyła Strefa Design na Empik.com, która dziś skupia już 100 tys. produktów zarówno od małych, rodzimych manufaktur, jak i popularnych marek. Teraz najmodniejsze, unikalne dodatki do domu a także polskie kosmetyki do pielęgnacji trafiają też na półki wybranych salonów
– mówi Ewa Kowalewska, Menadżer Działu Prezentów, Dekoracji i Kolekcji w Empiku.

To m.in. ceramika od for.rest, Nadzwyczajnie czy Madam Stoltz. Nie zabraknie również pachnących świeczek marki dzikilas, świec o modnych kształtach od Inspira Candles oraz szerokiego wyboru tekstyliów, wpisujących się kolorystyką i wzorami w królujące obecnie trendy japandi i boho. To także inspiracje zagraniczne od duńskiej marki Bloomingville, która łączy lubianą na całym świecie skandynawską przytulność z aktualnymi trendami oraz kosmetyki do pielęgnacji od topowych polskich marek Nacomi, 4 Szpaki czy Bracia Mydlarze. –Pula marek dostępnych w Strefie Design w salonach będzie się powiększać– zapowiada Ewa Kowalewska.