Gwiazdy wybierały Zabawki Roku

Znani rodzice razem z dziećmi testowali najciekawsze zabawki sezonu. Celebryci bawili się na gali finałowej Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców.

Najważniejsza impreza w branży dziecięcej odbyła się po raz XVII. Wzięli w niej udział m.in.: Anna Dereszowska, Joanna Racewicz, Anna Czartoryska-Niemczycka, Agnieszka i Jakub Wesołowscy, Kamila i Rafał Maślak, Sylvia Novak, Sabina Jeszka, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Robert Stockinger, Agnieszka Mrozińska, Maja Hyży, Kamila Kamińska, Anna Dec, Agnieszka Błach, Beata Sadowska, Karolina Malinowska, Małgorzata Kosik i wielu innych znamienitych gości. Wydarzenie odbyło się 7. listopada 2023 r. w gościnnych progach hotelu Mercure Wiązowna Brant.

Gwiazdy wchodzą w skład Jury konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców. Testują zabawki i produkty dla dzieci. Najlepszym przyznają znaki jakości Zabawki Roku i Nagrody Rodziców. Jak mówi organizatorka konkursu Magdalena Kordaszewska –  Sprawdzamy tu zabawki, które staną się bestsellerami tej Gwiazdki. A także produkty do pielęgnacji i opieki nad dziećmi – w konkursie Nagroda Rodziców. Znani rodzice bawią się w towarzystwie swoich dzieci. I razem wybierają te najciekawsze.

Nagrodzone zabawki można obejrzeć na www.zabawkaroku.pl. O gadżetach dla dzieci można przeczytać na www.nagrodarodzicow.pl . Organizatorem konkursu jest serwis Zabawkowicz.pl