Wiosenne nowości Wydawnictwa IUVI

Dzień dobry,

polecam Państwa uwadze 3 nowości Wydawnictwa IUVI:

  • „Echowa Góra” – powieść porównywaną do „Paxa” Sary Pennypacker
  • „Podpalczka” – nowa powieść laureatki International Book Award
  • „Gwiazda Przewodnia” – V tom „Zaginionych Miast”, serii fantasy porównywanej do Harry’ego Pottera przez fanów na całym świecie

Zapraszam do kontaktu w sprawie egzemplarzy recenzenckich oraz wywiadów z autorami.

Informacje prasowe oraz fronty okładek w dobrej rozdzielczości znajdują się w załącznikach tej wiadomości, a także na stronie Wydawnictwa IUVI (zakładka „Dla mediów”).

„Echowa Góra” Lauren Wolk to przepiękna i głęboko prawdziwa, wręcz uzdrawiająca opowieść przywołująca na myśl uwielbianego przez polskie dzieci „Paxa” Sary Pennypacker. „Echowa Góra” jest wyrazem niesamowitej empatii dla świata przyrody i pochwały naturalnej harmonii świata wokół nas i w nas samych. „Echowa Góra” jest wielokrotnym zdobywcą tytułu najlepszej książki roku 2020 w Stanach Zjednoczonych.

 „Podpalaczka” to młodzieżowa powieść fantasy z wciągającą fabuła pełną politycznych intryg i tematu szpiegostwa. Główna bohaterka musi mierzyć się nie tylko z codziennymi problemami, lecz tematami obcymi zwykłym dziewczynom, jak manipulacja i mechanizmy władzy czy odgrywanie różnych ról społecznych w zależności od tego, kto i czego od niej oczekuje.

Harry Potter i Percy Jackson już znają Sophie Foster – ta trójka zmieniła świat. Przyszedł czas na V tom niezwykłych przygód Sophie opisanych w serii „Zaginione Miasta”. Dziewczyna zmierzy się z Niewidzianymi w bardzo niebezpiecznej grze!