TOY BUSINESS Virtual Show – uda się nakręcić obroty na Gwiazdkę 2020

Wzorowane na tradycyjnych, pierwsze targi zabawek, gier, art. szkolnych i kreatywnych, odbywające się online. Prezentacja ponad 200 marek! Kompendium wiedzy dla wszystkich handlowców na sezon Gwiazdka 2020.

https://toybusiness.pl – ten adres warto zapisać na najbliższe tygodnie. To nowe, ważne miejsce w sieci dla wszystkich profesjonalistów branży zabawkarskiej.

Na pewno pierwszy i z dużym prawdopodobieństwem, jedyny tego typu bank ofert, katalogów, cenników zabawek, gier, art. plastycznych i kreatywnych.

Dlaczego warto zarejestrować się już teraz?

  1. Na odwiedzających czekają informacje handlowe ponad 100 marek.
  2. Poznacie plany marketingowe, w wielu przypadkach zobaczycie spoty reklamowe – czyli przekonacie się, jak wspierana będzie odsprzedaż.
  3. Do Waszej dyspozycji są zarówno handlowcy na stoiskach, jak i konsultanci na stoiskach hurtowych. Zadbaliśmy bowiem o to, abyście mogli realizować zamówienia w dowolny, swój ulubiony sposób.
  4. Czeka wiele, wiele niespodzianek. Pierwsze zobaczycie tuż po wejściu na stoiska. Taaak – osoby, które znacie już tam na Was czekają i się uśmiechają. Zapewniam, że i Wam pojawi się uśmiech na twarzy.

Z wystawcami TOY BUSINESS Virtual Show uda się nakręcić obroty na Gwiazdkę 2020 jak nigdy dotąd.

https://toybusiness.pl