5-letniemy Ilyasowi udało się już pomóc

Współpracujemy m.in. z Fundacją SYNAPSIS, która pomaga dzieciom i dorosłym w spektrum autyzmu. Jej misja jest nam bardzo bliska, dlatego zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie kampanii 1,5% podatku dla podopiecznych Fundacji SYNAPSIS.

W 2023 roku wprowadzono zmiany w rozliczeniach podatkowych, co niesie za sobą ryzyko zebrania mniejszej niż dotychczas kwoty. Potrzeb niestety nie ubywa. Z roku na rok znacząco wzrasta liczba osób z diagnozą spektrum autyzmu! W samym 2022 roku z różnych form wsparcia w Fundacji SYNAPSIS skorzystało aż 836 dzieci i dorosłych, zrealizowano blisko 10 tys. spotkań terapeutycznych, a 270 dzieci było pod stałą opieką Fundacji. W 2023 roku Fundacja chce dotrzeć z pomocą do jeszcze większej liczby potrzebujących. Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu nas wszystkich, uda się to osiągnąć!

5-letni Ilyas, którego widzą Państwo na zdjęciu objęty jest taką pomocą. W ciągu dwóch lat od rozpoczęcia terapii w Przedszkolu SYNAPSIS nauczył się posługiwać książką komunikacyjną, a teraz mówi i jest radosnym, pełnym energii dzieckiem. Na szczęście Ilyas otrzymał terapię w Fundacji SYNAPSIS na czas, ale dzieci potrzebujących jest znacznie więcej.

Aby wesprzeć podopiecznych Fundacji SYNAPSIS, wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego wpisać KRS 0000 045 919 lub rozliczyć się przez darmowy program na stronie 1procent.synapsis.org.pl.

Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie i zachęcenie każdej kolejnej osoby do przekazania 1,5% na Fundację SYNAPSIS!