Nigdy przenigdy… Emilii Jachimczyk!

Grzeczna dziewczynka, która nigdy przenigdy… i zadziorny chłopak, zdeterminowany, by wywrócić jej poukładany świat do góry nogami!

Ciepła, zabawna, romantyczna, jedyna w swoim rodzaju!

Nigdy przenigdy… Emilii Jachimczyk @mrukbooki, to książka, która pozwoli Ci odetchnąć po szkolnych zawirowaniach i odstresować się po pracowitym wrześniu.
Zaparz jesienną herbatkę, usiądź wygodnie w fotelu i… poczuj słodkawy zapach popcornu, unoszący się w powietrzu. Właśnie trzymasz w rękach lekką, odprężającą historię YA, która wprawi Cię w dobry nastrój.

Marissa to grzeczna dziewczyna, która zazwyczaj nie daje się wyprowadzić z równowagi. Do czasu, gdy na jej drodze stanie Maks – chłopak, który potrafi dolać oliwy do ognia! Czy Marissa pozwoli sobie na chwilę zapomnienia? A może na tym właśnie polega dorosłość?

Emilia Jachimczyk od dziecka zakochana jest w sztuce. Gdy miała 8 lat, zabrała tacie kamerę i zaczęła nagrywać rodzinne podróże po Europie. Jest absolwentką Liceum Filmowego oraz studentką kinematografii w Rzymie. Uwielbia mówić o książkach i polecać je innym. Na IG i TikToku znajdziesz ją pod pseudonimem Mrukbooki, co tłumaczy tym, że mruczy przy dobrej literaturze.

Autentyczna historia o dojrzewaniu, odkrywaniu siebie i pierwszej miłości. Książka, która sprawi, że nie tylko zamruczysz podczas czytania, ale i niejeden raz się uśmiechniesz.