Wyjeżdżasz na święta? Samsung zaprasza do lektury podczas podróży!

ak przetrwać świąteczną podróż do domu lub rodziny? W tym roku, firma Samsung ma na to sposób, a nawet 10 sposobów. Wspólnie z platformą Woblink, firma zaoferuje bezpłatny dostęp do zestawu bestsellerowych e-booków, idealnych na przedświąteczną trasę.

Ponad 14 mln Polaków planuje wyjazd do rodzinnego domu w nadchodzącym okresie świątecznym.[1] Średni dystans jaki pokonamy w ramach świątecznych wojaży wyniesie ok 206 km.[2] Aby umilić czas spędzony w podróży, Samsung zachęca do udziału w świątecznej promocji, w ramach której zyskać można bezpłatny dostęp do wybranych e-booków i audiobooków dostępnych na platformie Woblink. Czytelnicy mogą wybierać spośród dziesięciu zróżnicowanych tematycznie bestsellerów: beletrystyka, biografie, literatura dla dzieci – każdy znajdzie tu dla siebie ciekawą pozycję na urozmaicenie świątecznej podróży.

Aby zyskać bezpłatny dostęp do bestsellerowych e-booków i audiobooków lektur wystarczy pobrać na swoje urządzenie Galaxy lub inne urządzenie mobilne aplikację Woblink, zarejestrować się lub zalogować na istniejące konto i kliknąć w banner „5. Urodziny Czytaj PL”.

E-booki i audiobooki udostępniane w ramach akcji można odtwarzać zarówno na smartfonach i tabletach Samsung Galaxy, jak i pozostałych urządzeniach mobilnych z systemem Android i nie tylko. Z dostępnych w ramach akcji tytułów korzystać można za pośrednictwem aplikacji Woblink do 15 stycznia 2020 r.

Promocja realizowana jest na zasadach umowy partnerskiej między firmą Samsung a platformą Woblink w ramach świętowania 5 urodzin akcji Czytaj PL. Akcja ma na celu popularyzację czytelnictwa poprzez udostępnianie wciągających bestsellerów, które czytelnicy mogą czytać lub słuchać korzystając ze swoich urządzeń mobilnych.  Akcja Czytaj PL organizowana jest w ramach programu Kraków Miasto Literatury UNESCO, jej organizatorami są księgarnia Woblink oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe, przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej szczegółów na temat promocji znaleźć można na stronie prezent.samsung.pl

O tym jak urządzenia Samsung Galaxy mogą umilić świąteczne podróże można przekonać się oglądając świąteczny spot Galaxy Łączy Się z Przyjemną Podróżą dostępny na kanale Youtube Samsung Polska i w mediach społecznościowych marki.

[1] Na podstawie badania “Driving home for Christmas” przeprowadzonego przez agencję badawczą Fly Research, listopad 2019.

[2] Na podstawie badania “Driving home for Christmas” przeprowadzonego przez agencję badawczą Fly Research, listopad 2019.