SWIMWAYS od SPIN MASTER | Nauka pływania nie była nigdy tak łatwa i przyjemna

SwimWays to nowa marka artykułów do kąpieli w Polsce, oferowana przez SPIN MASTER. Wodne zabawy w nowym wymiarze? Ze SwimWays to teraz możliwe. Zaprojektowane przez ludzi, którzy chcą pasją do wody zarażać innych, produkty tej marki sprawią, iż nawet w przydomowym basenie zabawa będzie przygodą pełną atrakcji.

Basen to jedno z niewielu miejsc, w których całkowicie można odłączyć się od codziennego życia. Brak komputerów, smartfonów, czy tabletów sprawia, że mama i tata bawią się z dziećmi, dzieci bawią się z przyjaciółmi, a co najważniejsze ludzie skupiają się na sobie. Misją SwimWays jest pielęgnowanie tych chwil, a produkty sygnowane logo marki, mają pozwalać na beztroskie pluskanie i relaks rodzin i przyjaciół.

SwimWays to artykuły, które towarzyszą dziecku już od pierwszego kontaktu z wodą. Pozwalają mu się z nią oswoić, poznać, wreszcie nauczyć pływać i przeżywać wodne przygody. Rodzice nie muszą się martwić o bezpieczeństwo, bowiem wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów i są dostosowane do wieku dziecka.

SwimWays proponuje 3-stopniowy program, który pozwoli dzieciom zaprzyjaźnić się z wodą:

Krok 1: Wprowadzenie wody. Etap oswajania dziecka z wodą. Do wody warto przyzwyczajać maluszka już od 3-ciego miesiąca życia. Niektórzy twierdzą, że nawet wcześniej, gdyż nasze dziecię pamięta to wodne środowisko z naszego brzuszka i traktuje je poniekąd jak naturalne.  Produkty w tej kategorii przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 24 miesięcy. SwimWays proponuje między innymi czapeczki do pływania, buciki, pieluchy, czy pływaki. Pływaki SwimWays pomagają maluchowi czuć się komfortowo w wodzie. Zdejmowany daszek przeciwsłoneczny zapewnia ochronę UV 50+. Jest to jedyny pływak dla dzieci z opatentowaną wewnętrzną sprężyną wokół zewnętrznej krawędzi, która zwiększa stabilność utrzymywania się na wodzie.

Krok 2: Eksploracja wody. Na tym etapie dziecko odkrywa swobodę ruchów, aby nabrać pewności siebie. Idealnie sprawdzą się kamizelki SwimWays, które będą wspierać dzieci w nauce balansowania i wykonywania prawidłowych ruchów pływackich. Kamizelki są przeznaczone dla dzieci w wieku 2-6 lat.

Krok 3: Trening pływania. Czasna pływanie. W ostatniej fazie nauki dzieci wzmacniają się, aby móc samodzielnie pływać. Okularki, pływaki, deski do pływania, czy też maski uatrakcyjnią i wesprą naukę na tym etapie. Idealne dla dzieci w wieku 2-9 lat.

Produkty SwimWays są dostępne również na licencjach takich Psi Patrol, czy Hatchimals. Nauka pływania z ulubionymi bohaterami będzie jeszcze przyjemniejsza.

Pływanie jest znakomitym aktywnością ogólnorozwojową. Aktywizuje wszystkie partie mięśniowe, uczy opanowania własnego ciała i możliwości. Pokazuje jak równocześnie zsynchronizować ruch z miarowym oddechem. Wszystko to przekłada się na pozytywne funkcjonowaniu w otoczeniu społecznym. SwimWays zachęca, wspiera i motywuje dzieci do nauki pływania. Produkty są z jednej strony bardzo atrakcyjne wizualnie, z drugiej wykonane tak, że nie musimy się bać o bezpieczeństwo ich użytkowania.

WARTO WIEDZIEĆ

Co wyróżnia produkty marki SwimWays?

  • Bardzo jakość materiałów
  • Trwałość
  • Produkty dostosowane do wieku dziecka i etapu nauki pływania
  • Kolorystyka przyjazna dzieciom
  • Produkty z ulubionymi bohaterami w roli głównej tj. Psi Patrol
  • Dbałość o atrakcyjny design, przyciągający uwagę klientów

Marka SwimWays Corporation powstała w 1994 roku. Od sierpnia 2016 roku dołączyła do portfolio SPIN MASTERA.