„Ukryta gra” – Kina Helios zapraszają na film. Wyjątkowy konkurs – zwiedzenie niedostępnych pomieszczeń PKiN ze zdobywcą Oscara

Sieć kin Helios zaprasza widzów na premierowe seanse najnowszej produkcji Watchout Studio – „Ukryta gra” oraz do udziału w ogólnopolskim konkursie. Na zwycięzcę czeka unikalna wycieczka po nieznanych zakamarkach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz spotkanie z laureatem Oscara, autorem scenografii filmu – Allanem Starskim!

W czasie zimnej wojny amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.

Przy okazji premierowych seansów sieć kin Helios przygotowała wyjątkowy konkurs dla fanów kinematografii oraz trzymających w napięciu scenariuszy z historią w tle. Jest o co walczyć – laureat z osobą towarzyszącą będzie miał możliwość zwiedzenia niedostępnych na co dzień pomieszczeń PKiN ze zdobywcą Oscara – Allanem Starskim! Aby wygrać, wystarczy w dniach 1-17 listopada br. kupić bilet na film „Ukryta gra” w wybranym kinie Helios oraz w kreatywny sposób opisać kontynuację sceny filmu opublikowanej na stronie konkursy.helios.pl.

Twój ruch może zmienić historię. Zdecyduj, jak potoczy się szpiegowska rozgrywka! Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse filmu „Ukryta gra” oraz do udziału w wyjątkowym konkursie! Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.helios.pl/ukrytagra.

Źródło informacji: Helios

Więcej informacji o filmie: https://filmtvkamera.pl/ukryta-gra/