Kapitan Szablozęby, czyli przygoda, przyjaźń i marzenia. W kinach od 25 czerwca!

Wakacje czają się tuż za rogiem, podobnie jak wspaniała piracka przygoda dla dzieci i dorosłych z Kapitanem Szablozębym i jego nieustraszoną załogą.

W filmie „Kapitan Szablozęby i magiczny diament” opowiadamy o pragnieniu przygód, a także o przyjaźni i marzeniach. Siła tkwi w grupie, czasami zaś to dzieci lepiej radzą sobie w trudnych sytuacjach niż dorośli – mówią twórcy animacji o ulubieńcu wielu pokoleń skandynawskich dzieci, Kapitanie Szablozębym.

Legendarny wilk morski i jego załoga poszukują magicznego diamentu, który – jak głoszą prastare opowieści – może spełnić każde życzenie. Piraci podejrzewają, że miejsce ukrycia klejnotu znane jest chłopcu o przydomku Paluch. Kiedy porywają go morscy rozbójnicy, na pomoc przychodzi mu jego najlepsza przyjaciółka, Weronika i w męskim przebraniu zaciąga się na statek Kapitana Szablozębego. Razem przeżyją mnóstwo niesamowitych przygód, bo na magiczny diament apetyt ma też uwielbiający kąpiele słoneczne zły czarownik Maga Khan.

Jak przystało na komedię przygodową dla całej rodziny, w filmie nie zabraknie dobrego humoru, wesołych pirackich piosenek i zaskakujących zwrotów akcji. Kto pierwszy odnajdzie magiczny skarb i zdobędzie bezcenną moc urzeczywistniania marzeń? Przekonajcie się sami! „Kapitan Szablozęby i magiczny diament” w kinach już od 25 czerwca.