Witaj SmartGames Polska!

Gry z serii SmartGames po raz pierwszy w całości po polsku

Dzięki wydawnictwu IUVI Games znana na całym świecie marka SmartGames za kilka miesięcy dostępna będzie w całości po polsku.

Ta wyjątkowa seria, składająca się z 6 linii gier i ponad 70 unikatowych produktów, doczeka się profesjonalnego i solidnego wydania na miarę oczekiwań klientów.

Każdy z produktów wchodzących w skład tej marki posiada unikatową i innowacyjną mechanikę, zaś przepiękne ilustracje i tematyka są atrakcyjne zarówno dla chłopców jak i dziewcząt. Gry z serii SmartGames występują m.in. w wersjach klasycznych, podróżnych i kompaktowych, a nowością będą gry wieloosobowe.

Nauka poprzez zabawę to nadrzędna idea, jaka przyświeca każdej z gier wchodzących w skład marki SmartGames. Poprzez dostosowanie zadań do wieku i możliwości graczy, dzieci w naturalny sposób doskonalą umiejętności związane ze spostrzegawczością, logicznym myśleniem i koordynacją wzrokowo-ruchową. Nabywanie tych cech jest niezbędne do prawidłowego rozwoju naszych pociech, a gry SmartGames są doskonałym narzędziem wspomagającym ten proces.

To jednak nie wszystko! Już teraz najmłodsi gracze otrzymają możliwość zabawy produktami z serii SmartMax – kolorowymi i całkowicie bezpiecznymi klockami magnetycznymi, które dzięki swojej wytrzymałości i wyjątkowej trwałości zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy! Aby nie zapomnieć o potrzebach dorastających dzieci, w ofercie wyłącznego dystrybutora Ateneum sp. z o.o., sp.k znajdzie się także seria GeoSmart. Te wysokiej jakości zestawy geometrycznych elementów łączy się za pomocą trwałych i bezpiecznych magnesów, tworząc z nich zarówno proste mozaiki jak i trójwymiarowe figury. Poszczególne zestawy umożliwiają także budowanie bardziej skomplikowanych konstrukcji i pojazdów z funkcją zdalnego sterowania.

Zabawa – nauka – rozwój – to wszystko i wiele więcej znajdziemy w każdym zestawie dowolnej linii produktów marki SmartGames. Nie czekaj – bądź SMART już dziś!

Wydawcą polskich wersji SmartGames jest IUVI Games.


Wyłącznym dystrybutorem SmartGames, SmartMax i GeoSmart na terenie Polski jest Ateneum Sp. z o.o., Sp. k., ul. Półłanki 12C, 30-470 Kraków

Więcej informacji o wydawnictwie i wyłącznym dystrybutorze: www.iuvigames.pl i www.ateneum.pl

Kontakt: smart@iuvi.pl