Rejestracja na targi KIDS’ TIME wystartowała!

XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka odbędzie się już 22-24 lutego 2023 roku, można już zarejestrować swój udział i odliczać dni do rozpoczęcia największego tego typu spotkania branży dziecięcej w Polsce.

Targi KIDS’ TIME to nie tylko spotkanie przedstawicieli branży zabawek i artykułów dla dzieci, ale również prestiżowe nagrody i wyróżnienia. KIDS’ TIME STAR to statuetka, która rokrocznie trafia w ręce producentów najlepszych, najciekawszych i najbardziej innowacyjnych produktów dla dzieci i ich rodziców. Jeśli jesteście ciekawi kto zostanie uhonorowany gwiazdą Kids’ Time na początku przyszłego roku, koniecznie musicie pojawić się w Targach Kielce!

W trakcie trzech dni mają tu miejsce premierowe pokazy produktów oraz branżowe spotkania z ekspertami. Szerokie grono wystawców, zagranicznych gości i dziennikarzy sprawia, że w wydarzeniu biorą udział najwięksi polscy i światowi przedstawiciele sektora dziecięcego. Ich obecność przyciąga uwagę zagranicznych dziennikarzy i ekspertów. W najbliższej edycji swój udział zapowiedzieli m.in. goście z takich krajów jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja i Niemcy.

Zachęcamy do rejestracji!

LINK DO REJESTRACJI: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/kids-time/rejestracja-zwiedzajacych