MUSICAL Z MUZYKĄ NA ŻYWO PT. „WPADKI MIŁOSNE” JUŻ WKRÓTCE W WARSZAWIE!

Warszawska premiera spektaklu „Wpadki miłosne” odbędzie się już 18 października w Warszawskim Domu Technika NOT – w centrum Warszawy. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu, które z pewnością doprowadzi Was do śmiechu i pozwoli odstresować się po tygodniu pełnym obowiązków.

„Wpadki miłosne z muzyką w tle” to komediowy minimusical z muzyką na żywo – w dobie półplaybacków jest to rzadka konwencja i niezła gratka. Spektakl wyprodukowany został przez Krakowski Teatr Komedia w reżyserii Dariusza Gnatowskiego, popularnego aktora znanego z wielu ról, m.in. „Świat według Kiepskich”, „Ferdydurke”. Muzykę skomponował Roman Czubaty, a teksty piosenek napisał Jan Jakub Należyty, wybitny piosenkarz, aktor estrady, satyryk, wykonawca piosenek. W musicalu występują utalentowane aktorki: Ewa Romaniak, Agata Darnowska, Julita Kożuszek-Borsuk oraz Natalia Pietrasz. Akcja rozgrywa się w Szkole Rodzenia im. Marii Curie-Skłodowskiej i dotyczy czterech pięknych kobiet i trzech przystojnych mężczyzn. Bohaterowie skrywają przed sobą liczne tajemnice. Widzowie przekonają się, czy można kochać gburowatego osiłka, zawsze nieobecnego dyplomatę, męża, który odszedł do młodszej, a także mężczyznę bez skrupułów… finał będzie równie zabawny, co zaskakujący!

Warszawska premiera tego musicalu odbędzie się już 18 października w Warszawskim Domu Technika NOT mieszczącym się przy ul. Czackiego 3/5 – w centrum Warszawy. Premiera ma charakter Kolacji Teatralnej. Rozpoczynamy o godz. 19.00 pyszną polską kuchnią, a następnie strawa dla ducha w postaci musicalu „Wpadki miłosne z muzyką w tle”.

Spektakl odbędzie się w ramach cyklu „KOMEDIA W AVANGARDZIE – Kolacje Teatralne” – są to spotkania, podczas których widzowie będą mieli okazję obcować z kulturą i przy okazji miło spędzić czas, delektując się doskonałymi daniami we wnętrzach Warszawskiego Domu Technika NOT.

Bilety dostępne są online na: www.krakowski-teatr-komedia.pl 

 Restauracja AVANGARDA Warszawa mieści się w miejscu z wyjątkową, bo ponad 100-letnią historią. Budynek został wzniesiony w latach 1903-1905 na potrzeby Stowarzyszenia Techników Polskich, przy ul. Czackiego 3/5. Obecnie jest to siedziba Naczelnej Organizacji Technicznej. Restauracja stawia na tradycyjną polską kuchnię, w nowoczesnym, awangardowym wydaniu.