„KOPCIUSZEK” od Granny

Bajkę o Kopciuszku każdy zna. Teraz jej przygody będzie można przeżywać na planszy. Po sukcesie serii gier opartych na znanych legendach polskich, Granna podjęła wyzwanie i przygotowała grę opartą na motywach bajki o Kopciuszku. Przepięknie ilustrowana, zachwyca oko i zwraca natychmiast na siebie uwagę, zapraszając wszystkich do rozgrywki.

„Kopciuszek” to kooperacyjna gra z rozbudowaną mechaniką memory. Gra stymuluje koncentrację uwagi, percepcje wzrokową oraz ćwiczy pamięć i myślenie logiczne. Gracze wspólnie starają się pomóc Kopciuszkowi znaleźć w odpowiednim czasie to wszystko, co będzie mu potrzebne na bal. Mają czas tylko do północy! A czas biegnie nieubłaganie! Czy zdążą? W środku gry – zegar 3D.

Gra rodzinna z prostymi zasadami, które można poznać w kilka chwil. Rozgrywka łącząca pokolenia. Jej niezwykle mocną stroną jest także oprawa graficzna, której autorem jest Maciej Szymanowicz, ceniony grafik i ilustrator.

Warto pamiętać o tym tytule, gdyż gra dostarcza uczestnikom moc zabawy, niezapomnianych wrażeń, w pełnym magii, bajkowym klimacie.

Krótko o…

Autor: Meelis Loover

Ilustracje: Maciej Szymanowicz

Wiek graczy: 4 +

Liczba graczy: 1 – 4