Hipnotyzujący Bartosz Bielenia na plakacie filmu „Boże Ciało” Najnowsze dzieło twórcy „Miasta 44” i „Sali samobójców” w polskich kinach od 11 października

Jan Komasa, twórca „Sali samobójców” i „Miasta 44” powraca z filmem, który ma szansę stać się jednym z najgłośniejszych projektów filmowych ostatnich lat. „Boże Ciało” to odważna i przełamująca tabu historia chłopaka, który próbuje zmienić swoje dotychczasowe życie podszywając się pod księdza. W głównych rolach zobaczymy Bartosza Bielenię, Aleksandrę Konieczną, Elizę Rycembel, Leszka Lichotę, Łukasza Simlata i Tomasza Ziętka.

„Boże Ciało” już może pochwalić się międzynarodowymi sukcesami. Najnowsze dzieło Jana Komasy będzie miało swoją światową premierę podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, gdzie zostało zakwalifikowane do prestiżowej sekcji Giornate degli Autori. Film zostanie także zaprezentowany w sekcji Contemporary World Cinema ramach Festiwalu Filmowego w Toronto – największej i najważniejszej imprezie tego typu w Ameryce Północnej. Do polskich kin film trafi 11 października.