Dzień Dziecka dla małych i dużych w Centrum Janki

Przejażdżka Monster Truck’iem, wznos balonem i szaleństwo na dmuchanym torze przeszkód do zdobycia za zakupy, a także strefa edukująca z zakresu pierwszej pomocy – to wszystko czeka na klientów Centrum Janki od 25 do 27 maja. A już 2 i 3 czerwca pojawi się tam m.in. Kicia Kocia, mistrz sztuk magicznych, a także szansa na skorzystanie z pełnego smakołyków Candy Baru.

Od 25 do 27 maja klienci, którzy zrobią w Centrum Janki zakupy za co najmniej 300, 500 lub 700 zł i zarejestrują paragony w Punkcie Obsługi Akcji, czynnym od godziny 12.00 do 20.00, będą mogli skorzystać z emocjonujących rozrywek. Zakupy za 300 zł pozwolą na pokonanie toru przeszkód złożonego z różnych stref. Zarejestrowanie paragonów za 500 zł otworzy natomiast możliwość przejechania się jednym z Monster Truck’ów – większym, który mierzy aż 7 metrów i waży ponad 6 ton lub mniejszym, który waży 3,5 tony. Dla fanów jeszcze bardziej odlotowych przeżyć również znajdzie się coś odpowiedniego, bo robiąc zakupy za 700 zł będzie można wznieść się balonem wysoko ponad ziemię i podziwiać okolicę z lotu ptaka.

W tych dniach w Centrum Janki stanie niezwykle oryginalna strefa foto, w której maluchy będą mogły się bawić, a dorośli – zrobić im świetne, pamiątkowe zdjęcia. Na szczególną uwagę zasługuje też z pewnością edukacyjna strefa pierwszej pomocy, w której będzie można poznać tajniki obsługi defibrylatora, obejrzeć wnętrze karetki w wirtualnej rzeczywistości oraz nauczyć się kilku niezwykle ważnych technik ratunkowych.

2 i 3 czerwca w Centrum Janki zagości Kicia Kocia – bohaterka książek i ulubienica dzieci, która zaprosi najmłodszych do udziału w kreatywnych warsztatach i do swojego domku. Wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie fantastyczne zdjęcia na pamiątkę z olbrzymią maskotką Kici Koci i jej brata Nunusia. Nie zabraknie również możliwości pomalowania buzi w rozmaite wzory, poskręcania zwierzaków z balonów, a także słodkiej waty cukrowej i popcornu oraz emocjonujących występów magika. Dodatkowo robiąc zakupy za minimum 250 zł i rejestrując paragony w Punkcie Obsługi Akcji będzie można skorzystać z pełnego cukierków, żelków i innych pyszności Candy Baru, a dodatkowo otrzymamy książeczkę o przygodach Kici Koci.

Dzień dziecka dla małych i dużych to emocjonujące rozrywki i mnóstwo radości dla każdego, kto zdecyduje się wybrać na wydarzenia w Centrum Janki. Doskonała zabawa z elementami edukacyjnymi, możliwość spotkania ulubionej postaci i wiele innych atrakcji sprawiają, że będą to wprost idealne okazje na rodzinne wyjście. Centrum Janki pokazuje, że Dzień Dziecka można obchodzić w każdym wieku, a dorośli wcale nie muszą zapominać o swoich dziecięcych marzeniach.