Czytelnicy i Fani Świata Zabawek wyłonili kolejne „Perełki”

Czytelnicy i Fani magazynu Świat Zabawek Gier Planszowych i Książek, w głosowaniu wyłonili najlepsze prezenty pod choinkę. Tytułem Perełka 2019 w kategorii: Prezent na wyjątkową okazję zostało uhonorowanych 18 produktów.

Ponad trzydzieści tysięcy osób zostało zaproszonych do wzięcia udziału w głosowaniu w konkursie „Zostań Doradcą Św. Mikołaja”. Zadaniem uczestników było wybranie najlepszych propozycji prezentów pod choinkę, po trzy dla każdej z kategorii: zabawki, gry i książki. Głosujący wybierali spośród 160 produktów opublikowanych w zakładce „Rekomendacje Św. Mikołaja” na stronie swiatzabawek.net. Oddano kilkadziesiąt prawidłowych głosów. Pozwoliły one najwyżej ocenione zabawki, gry i książki uhonorować tytułem „Perełka 2019” w kategorii: Prezent na wyjątkową okazję.

Czytelnicy i Fani nagrodzili następujące zabawki, gry i książki:

Kategoria ZABAWKI

Kategoria GRY

Kategoria KSIĄŻKI

Perełki” przyznawane przez Czytelników i Fanów, są prawdziwą rekomendacją rodziców, a często także rodziców z dziećmi. A przecież to tzw. marketing szeptany uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych form promocji. Dokładamy starań, aby ten tytuł był kojarzony z poleceniami, o które pytają rodzice na forach, czy w mediach społecznościowych, ale przede wszystkim był miłą zabawą i pomagał odkrywać wartościowe, często niszowe produkty.

Gratulujemy nagrodzonymi i zapraszamy do dalszej zabawy.