Zdradzona

Miłość i zdrada – jak poradzić sobie z życiową katastrofą?

Magdalena Krauze

Wiek: dla dorosłych

Premiera: 25 marca

Kategoria: obyczajowa

ISBN: 978-83-7686-890-5

Format: 135×200 mm

Oprawa: miękka

Liczba stron: ok. 320

Cena: 34,90 zł

Nowa powieść obyczajowa autorki Czekałam na ciebie

i Zaufaj mi jeszcze raz.

Miłość i zdrada – jak poradzić sobie z życiową katastrofą?

Joanna jest po czterdziestce. Ma wymarzony dom, satysfakcjonującą pracę, w której spodziewa się awansu, cudowne dzieci oraz wspaniałego męża. Ostatnimi czasy mąż jest jakby mniej wspaniały, bardzo często wyjeżdża na delegacje, a kiedy jest w domu, nie rozstaje się z telefonem. Joanna nie może zrozumieć zachowania Roberta, ani dystansu, jaki nagle pojawił się między nimi. Dzięki skutecznym namowom sąsiadki, podstępem przechwytuje telefon męża.

Czy po tym co znajdzie w telefonie Roberta będzie umiała stawić czoło faktom?

Czy znajdzie w sobie siłę, aby uporać się z katastrofą we własnym życiu i być przy tym wsparciem dla przyjaciółki, która teraz bardzo jej potrzebuje?

Magdalena Krauze

Przygodę z pisaniem zaczęła jeszcze w szkole podstawowej, jednak dopiero teraz postanowiła zaryzykować i oddać w ręce czytelników swoją debiutancką powieść.

Pasjonatka literatury. Najchętniej zaczytuje się w powieściach obyczajowych. Mieszka na Opolszczyźnie wraz z córką i mężem.

Zodiakalny lew pełen energii, optymizmu i dowcipu, który we wszystko, co robi, angażuje się bez reszty.

Autorka znakomicie przyjętych powieści obyczajowych Czekałam na ciebie i Zaufaj mi jeszcze raz.

RECENZJE POWIEŚCI CZEKAŁAM NA CIEBIE I ZAUFAJ MI JESZCZE RAZ

Słodko-gorzka opowieść o tym, że nie należy niczego odkładać na jutro, gdyż jutro jest niepewne. To opowieść o przewrotności ludzkiego losu, o poszukiwaniu sensu życia, o tajemnicach, trudnych doświadczeniach życiowych oraz o miłości, która zostaje wystawiona na ciężką próbę. To kompozycja emocji i refleksji. Przeczytajcie koniecznie!

                nie-oceniam-po-okladkach.blogspot.com

Niezwykle ciepła, urokliwa i sympatyczna książka. Styl Magdaleny Krauze ma w sobie coś, co ujmuje czytelnika. Ja jestem oczarowana!

                Facebook.com/Literatura Zmysłów

Magdalena Krauze bardzo obrazowo przedstawiła rozłam związku, nadwerężone zaufanie, skomplikowane relacje międzyludzkie. Z jej debiutanckich powieści można wiele wyciągnąć dla siebie. To książki, na które warto poświęcić kilka wieczorów.

                kulturantki.pl