Trwa nabór na warsztaty filmowe w ramach 6. WAMA Film Festival!

Jeśli jesteś początkującym lub profesjonalnym filmowcem, interesujesz się filmem dokumentalnym, krytyką filmową, czy ciekawą historią i zróżnicowaną kulturą Warmii i Mazur – te warsztaty są dla Ciebie!

Masz niepowtarzalną okazję, by w międzynarodowym towarzystwie, pod okiem świetnych specjalistów doskonalić swoje umiejętności praktyczne i poszerzać wiedzę na temat filmu.

Możesz wybrać spośród trzech cykli warsztatowych:

POLSKO-UKRAIŃSKIE WARSZTATY KRYTYKI FILMOWEJ

Odkryjesz podobieństwa i różnice kulturowe między Polską a Ukrainą poprzez wnikliwą analizę wybranych filmów. Stworzysz video-esej lub video-recenzję, która w artystyczny sposób uchwyci to, czego nauczyłeś się podczas warsztatów.

Termin: 6-12 października 2019 r.
Uczestnicy:
Wiek: 16-19 lat
Doświadczenie: niewymagane
Konieczna znajomość języka angielskiego.

ECHOES – Exploring the Cultural Heritage Origins of the European Societies

Weźmiesz udział w praktycznych warsztatach filmowo-fotograficznych, które pozwolą na twórcze wykorzystanie potencjału nieodkrytych i nieznanych przestrzeni Warmii i Mazur. Będziesz współtwórcą cykli fotograficznych i krótkich etiud filmowych pokazujących unikalność wielokulturowej historii tego regionu.

Termin:
7-13 października 2019 r.
Uczestnicy:
Wiek: 18-30 lat
Doświadczenie: niewymagane
Konieczna znajomość języka angielskiego

POLSKA ODZYSKANA

Jeśli jesteś początkującym montażystą, który chciałby zmierzyć się z trudnym procesem postprodukcji filmu dokumentalnego, zapisz się na warsztaty poprowadzone przez doświadczonych ekspertów. Zbudujesz szczegółowe koncepcje twórcze, pierwsze struktury narracyjne i kolejne wersje montażowe, żeby na koniec powstały krótkometrażowe formy dokumentalne, zaprezentowane podczas uroczystego finału warsztatów.

Termin:
7-12 października 2019 r.
Uczestnicy:
Wiek: 18-30 lat
Doświadczenie: wymagana znajomość podstaw postprodukcji filmowej (w tym podstawowych programów do postprodukcji obrazu i dźwięku)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wszystkie niezbędne szczegóły i formularz zgłoszeniowy: https://wamafestival.pl/edukacja