Sukces 6. edycji Toys Milano i Bay-B. Następna edycja już 12 i 13 maja 2024 roku

Toys Milano & Bay-B to wydarzenie biznesowe głównie branży zabawek oraz art. dziecięcym, ale także artykułom papierniczym, karnawałowym oraz party. Odbywająca się w Mediolanie impreza przyciągnęła blisko 4 tys. uczestników branżowych, notując wzrost o 25% w porównaniu do poprzedniego roku. To potwierdzenie, iż wydarzenie, które z roku na rok rozwija się w imponującym tempie, zyskuje na znaczeniu.

Szósta edycja targów Toys Milano & Bay-B okazała się niezwykłym sukcesem, przyciągając ponad 4 000 odwiedzających biznesowych i osiągając wzrost frekwencji o 25% w porównaniu do poprzedniego roku. W ciągu dwóch dni imprezy, z ponad 235 markami na wystawie, zaprezentowano nowości na powierzchni ponad 12 000 m². Ze względu na ogromne zainteresowanie targami, już teraz planowane jest powiększenie powierzchni wystawienniczej na kolejną, siódmą edycję, która odbędzie się w dniach 12-13 maja 2024 r. Organizatorzy potwierdzili, iż zostanie zwiększona do co najmniej 18 tysięcy metrów kwadratowych.

Tak dobre wyniki wydarzenia, potwierdzają najnowsze dane rynkowe analizowane podczas interesujących warsztatów i dyskusji, wskazujące na wzrost sektora produktów dla niemowląt o 3,5% (źródło: GfK), a rynku zabawek wg Circana, o 4%, jedynie w pierwszym kwartale 2023 roku.

Podczas tegorocznych targów zostały przyznane nagrody Gioco per Sempre Awards, wyróżniające najlepsze firmy w branży. Targi Toys Milano & Bay-B stały się również miejscem, gdzie ogłoszono uczestnictwo Assogiocattoli w projekcie charytatywnym Golden Links.

Targi były okazją do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany informacji i doświadczeń między przedstawicielami branży zabawkarskiej i wczesnodziecięcej.

Kolejna, siódma edycja targów Toys Milano & Bay-B odbędzie się w maju 2024 roku. Warto zaznaczyć te daty w kalendarzu, ponieważ targi te zyskują na znaczeniu wśród wydarzeń branżowych, przyciągając przedstawicieli branży zabawkarskiej z całej Europy. Dzięki sukcesowi szóstej edycji i zwiększeniu powierzchni wystawienniczej, możemy spodziewać się jeszcze większej liczby wystawców i odwiedzających.