„Save us” Mony Kasten

Wielki finał bestsellerowej trylogii!

Czy Ruby i James zdołają ocalić swoje uczucie?

A może zniszczą się wzajemnie?

Ruby jest w szoku. Zawieszono ja w prawach uczennicy Maxton Hall. Najgorsze, że wszystko wskazuje na to, że to sprawka Jamesa. Ruby nie wierzy. Nie po tym, co razem przeszli. Wydawało jej się, że poznała prawdziwego Jamesa, marzyciela, który potrafi ją rozbawić i przyprawia ją o szybsze bicie serca.

Dziewczyna rozpaczliwie walczy o prawo do ukończenia szkoły, James tymczasem kolejny raz zmaga się z brzemieniem rodzinnych obowiązków.

Po raz kolejny muszą sobie odpowiedzieć na pytanie, czy światy, w których żyją, nie dzieli jednak zbyt głęboka przepaść.

Fot. ©Mona Kasten

Mona Kasten urodziła się w Hamburgu w 1992 r. Zanim rozpoczęła przygodę z literaturą, studiowała bibliotekoznawstwo i medioznawstwo. Mieszka z mężem i kotami w Dolnej Saksonii,  w domu pełnym książek. Jest smakoszką kawy w każdej formie; uwielbia długie spacery i dni, kiedy może się skupić wyłącznie na pisaniu.

Opinie o Save me i Save you:

Save me ma w sobie wszystko, co uwielbiam w książkach i dużo więcej.

Sarah Liest

Duży ładunek emocjonalny oraz genialny warsztat pisarski – ta książka ma wszystko, by stać się bestsellerem i pochwały jak najbardziej są zasłużone.

amandaasays.blogspot.com

Dalej nie mogę uwierzyć w to, co ze mną zrobiła ta z pozoru niewinna książka – wzruszenie ściskało gardło, radość zapierała dech , a smutek ściskał serce. Jestem nią po prostu zauroczona.

Instagram.com/zaczytana92

Mona Kasten zachowała równowagę pomiędzy słodyczą a goryczą. Nie brakuje w SAVE YOU zarówno chwil romantycznych, momentów zabawnych, ale i takich, które poruszają, roztapiają serce i wyciskają z oczu łzy.

Instagram.com/katherine_the_bookworm

Historia opisana słowami, które mają w sobie magię. Nawet się nie zorientujesz, gdy dotrzesz na ostatnią stronę.

Instagram.com/ksiazki_duze_i_male

Tom 3: serii MAXTON HALL
Wiek: 15+
Premiera: 19 czerwca
Kategoria: romans NA
Tytuł oryginalny: Save Us
Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
ISBN: 978-83-7686-793-9
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 135×215 mm
Liczba stron: 380
Cena: 39,90
Wydawnictwo: Jaguar