Premiera książki Planer Wakacyjny dla dzieci. Wakacje udane na 100%

Planowanie, organizacja czasu, wizualizowanie celów i ich realizacja – to część zagadnień, których uczy „Planer wakacyjny dla dzieci. Wakacje udane na 100%”. Nowa książka Anny Zawadzkiej to jedyne w swoim rodzaju połączenie poradnika, dziennika i organizera skierowane do dzieci w wieku od 7 lat. Jest dostępna do kupienia od 14 czerwca w szeregu polskich księgarni internetowych i e-sklepów.

Wakacje to znakomity moment na naukę pozaszkolną. Sprzyja temu czas spędzany wspólnie
z rodziną i odległość od sali lekcyjnej. Żeby go należycie spożytkować, warto sięgnąć po „Planer wakacyjny dla dzieci”, wstęp do nauczenia się jednej z najbardziej przydatnych i użytecznych w życiu zdolności – organizacji swojego czasu.

Tematyka ta jest podana w formie, która przyciąga uwagę na dłużej – książka posiada wiele interaktywnych elementów, dzięki którym dziecko ma spore pole do kreatywnego upustu poprzez rysowanie, kolorowanie, wycinanie i uzupełnianie. Na zrobienie czekają m.in. kolaż, medale czy komiks.

Niebanalnie zaprojektowana, zaintryguje młodego czytelnika, oferując mu przy tym atrakcyjną treść i formę. Następnie krok po kroku przeprowadzi go przez zagadnienia związane
z planowaniem, wskazując priorytety, podpowiadając jak podzielić duże wyzwania na mniejsze, ucząc przy tym zarządzania własnym czasem.

Interakcja z książką prowadzi do wielu korzyści w zakresie rozwoju dziecka, co było główną intencją autorki. Dzięki przygodzie z Planerem, jego młody posiadacz pozna kroki, jakie trzeba wykonać aby marzenie mogło stać się rzeczywistością. Wykształci w sobie również dobre nawyki, pozna sposoby na oszczędność czasu i satysfakcję, jaka płynie z realizacji własnych planów.

Planer wakacyjny jest moim sposobem na to, żeby uczyć dzieci organizacji czasu i korzyści płynących z planowania. Z doświadczenia wiem, że skuteczna nauka to taka, która zawiera
w sobie elementy zabawy. Dlatego też chciałam, żeby moja nowa książka miała jej jak najwięcej
– mówi Anna Zawadzka, autorka. – Na blisko 100 stronach udało mi się zawrzeć treści, które pomogą wprowadzić dzieci w magiczny świat organizacji, a przy tym zagwarantują im godziny świetnej zabawy, połączone z samorozwojem – dodaje autorka.

Więcej informacji na temat książki „Planer wakacyjny dla dzieci. Wakacje udane na 100%” jest dostępne za pośrednictwem strony www.planerydladzieci.pl.