Królewski Festiwal Muzyki Filmowej w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, 11 czerwca 2022

Niezwykły koncert muzyki filmowej i musicalowej – spektakularny, poruszający, wzruszający.

Wejdź do zaczarowanego świata niewiarygodnie pięknych i wzruszających utworów filmowych oraz musicalowych wykonanych na żywo! Niezwykłe muzyczne emocje zagwarantuje niesamowita Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej oraz zaproszeni goście znani z największych scen teatrów muzycznych i musicalowych w Polsce.

Widowisko stworzone, by poczuć nieprawdopodobne doznania, zagwarantowane przez najwyższej jakości dźwięk oraz piękną scenerię przenoszącą widzów w zupełnie inny, niecodzienny, zadziwiający i piękny świat muzyki.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje znane z największych filmowych produkcji takich jak „Troja”, „Gladiator”, „Król Artur” czy „Ogniem i Mieczem” oraz kompozytorów tj. Hans Zimmer, John Williams, Ennio Morricone czy Krzesimir Dębski.

Koncert i widowisko, jakiego jeszcze nie widzieliście, na żywo już 11 czerwca w Warszawie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Koncerty godz. 18:00 | 21:00

Niezwykła sceneria

Królewski Festiwal Muzyki Filmowej to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, które łączy w sobie poruszający koncert w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej i niezwykle utalentowanych solistów w przepięknej scenerii Pałacu w Wilanowie, zapewniając widzom niecodzienne doznania i piękne muzyczne momenty.

Piękno muzyki

Królewski Festiwal Muzyki Filmowej powstał z pasji do muzyki i filmu, które wspólnie przenoszą nas w świat wzruszeń i wrażeń. Organizatorzy chcą, by odbiorcy odnaleźli się w lubianych przebojach ze znanego filmowego repertuaru, a jednocześnie zobaczyli coś nietypowego i nowego w otoczeniu przepięknego Pałacu w Wilanowie. Dlatego też zaprosili do tego projektu nie tylko cenioną Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Śląskiej, ale także polskich solistów znanych ze scen teatralnych i musicalowych, a za efekty wizualne odpowiadają najlepsi VJ’e, artyści sztuk wizualnych. Ich współpraca zapewni wyjątkowe emocje, a widzowie przeżyją doświadczenie, które zostanie w ich pamięci na długo.

Ekskluzywny Koncert w plenerze pod zadaszeniem

Królewski Festiwal Muzyki Filmowej zasługuje na niezwykłą oprawę dlatego na dziedzińcu głównym Pałacu w Wilanowie postawione zostanie ogromne prześwitujące zadaszenie wraz z podłogą i wygodnymi krzesłami dla wszystkich przybyłych gości. Tym sposobem organizatorzy zagwarantują widzom piękny klimat i widok na scenerię Pałacu, a warunki pogodowe nie będą mieć wpływu na odbywający się koncert.

Bilety na www.krolewskifestiwal.pl

Na scenie wystąpią:

Natasza Urbańska
Łukasz Zagrobelny
Agnieszka Przekupień
Jakub Wocial
Anna Lasota

Źródło informacji: Organizator Królewskiego Festiwalu Muzyki Filmowej