Coraz bliżej… targi KIDS’ TIME

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME to jedne z najważniejszych targów producentów zabawek, wózków i ubranek dla dzieci w tej części Europy. Wydarzenie od ponad dekady cieszy się uznaniem przedstawicieli branży dziecięcej i jest przeglądem nowości i aktualnie panujących trendów. Podczas największej tego typu imprezy w Polsce, wielu wystawców decyduje się na premiery swoich produktów.

Strefa licencji nowością na KIDS’ TIME!

Strefa licencji to nowa przestrzeń Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, która służyć ma firmom i produktom licencyjnym. Stworzona specjalnie dla wystawców targowych przestrzeń będzie aktywna przez dwa dni: 22 i  23 lutego 2023 roku. Wszystko za sprawą redakcji portalu Nalicencji.pl oraz zespołowi firmy consultingowej Brand to Brand. To ludzie z pasją i doświadczeniem w tego rodzaju biznesie, którzy znają jego potencjał i chcą promować oferty i produkty licencyjne, dzielić się wiedzą i zbudować środowisko biznesowe, promujące i rozwijające ten sektor produktów i usług w Polsce.

Rejestracja na strefalicencji.com

strefalicencji.com

Bussines Forum z długą listą prelegentów!

Trzy dni wypełnione po brzegi branżowymi spotkaniami, premierami produktów i wystąpieniami ekspertów –  tak w skrócie zapowiadają się lutowe targi KIDS’ TIME. Stałym elementem imprezy jest Bussines Forum, które w nadchodzącej edycji zapowiada się niezwykle imponująco. Nie zabraknie w nim związanych z branżą instytucji i autorytetów z Polski i zagranicy. Jednym z gorących nazwisk, które od lat wzbudza ogromne zainteresowanie wśród wystawców i gości targów, jest to amerykańskiej ekspertki Reyne Rice. Obok niej, w strefie prelekcji pojawią się m.in.: Paweł Szmidt Business Development Manager z RMD Research, Katarzyna Dziadkowska, HR Business Partner skillsinmotion.pl., Dominka Maciejak, trener sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania w sklepach SkillPoint, Magdalena Jabłońska-Pudlak, kierownik Zespołu ds. Certyfikacji Ecolabel w Polskim Centrum Badań i Certyfikacji, Mike Korba Chief Commercial Officer & Co-founder w User.com, ekspert marketing automation, czy dr Monika Żuraw z kancelarii prawnej Żuraw&Pikora. Obecność międzynarodowych marek oraz ekspertów przyciąga uwagę zagranicznych dziennikarzy. W najbliższej edycji swój udział zapowiedzieli m.in. goście z takich krajów jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja i Niemcy.

Zarejestruj się już dziś i dołącz do największych graczy w branży dziecięcej!

XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka odbędzie się już 22-24 lutego 2023 roku, ale Wy już dziś możecie zarejestrować swój udział i odliczać dni do rozpoczęcia największego tego typu spotkania branży dziecięcej w Polsce. Aby wziąć udział targach dziecięcych wystarczy kliknąć LINK DO REJESTRACJI: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/kids-time/rejestracja-zwiedzajacych

Najwięksi producenci artykułów dziecięcych w jednym miejscu!

Rokrocznie hale wystawiennicze Targów Kielce wypełniają się bogatą ofertą produktów przeznaczonych dla firm i sklepów zajmujących się dystrybucją i sprzedażą artykułów dla dzieci i ich rodziców. Wystawcy specjalnie na KIDS’ TIME przygotowują wyjątkową ofertę nowości największych polskich i zagranicznych marek na nowy sezon. Wśród producentów zabawek nie zabraknie takich firm jak: PLAYMOBIL, RAMIZ, MARIO-INEX, TY POLAND, WADER, DUMEL, HEMAR, COBI, EURO-TRADE, HABA, ORBICO, TM TOYS, MGA, M&Z, MELISSA AND DOUG, BEPPE, AGS, PM INVESTMENT, DAMI, ORBICO, YAMANN.

Ubranka i tekstylia zaprezentują m.in.: PLAYSHOES, AMY, KIDS INSPIRATIONS, PINOKIO, AMAL, NIKOLA, EFFIKI, UL&KA, HEY POPINJAY, DEAR SOPHIE, MINIMI, WEESTEP, BEMBI, STOKKIDS, BABYMATEX.

Podczas targów pojawią się również producenci gier i wydawnictw: ATENEUM, JAWA, CzuCzu, FOKSAL, NASZA KSIĘGARNIA, AKSJOMAT, KAPITAN NAUKA, G3, CARTAMUNDI, EGMONT, TACTIC, GOLIATH.

W halach E i F tradycyjnie pojawią się producenci wózków i fotelików. W 2023 roku swoja obecność zapowiedzieli m.in.: MARKO, TAKO, EURO-CART, ADAMEX, LIONELO, MINI-MAXI, MUUVO, APOLLO, SCANDINAVIAN BABY, MIKO, ZOPA DESIGN, TEAM TEX GROUP, ROAN, CARRELLO, TELFORCEONE, 4BABY, 4KIDS, SCP, CARETERO. Warto również wspomnieć o producentach mebli dziecięcych, do których należą: KLUPŚ, ARUŚ, WALDIN, FAKTUM BUTOR.

Kids’ Time Star – prestiżowa nagroda targów dziecięcych!

Targi Kids’ Time to nie tylko nowości, ale również stałe, cieszące się od lat renomą wydarzenia towarzyszące. Jednym z nich jest konkurs Kids’ Time Star. W tym roku prestiżowa nagroda doczekała się dedykowanej strony internetowej www.kidstimestar.pl, na której można zapoznać się z sylwetkami członków Komisji Konkursowej oraz sprawdzić dotychczasowych zwycięzców w poszczególnych latach i kategoriach. Gwiazda Kids’ Time to statuetka, która trafia w ręce producentów najlepszych, najciekawszych i najbardziej innowacyjnych produktów dla dzieci i ich rodziców. Każdego roku eksperci Komisji Konkursowej zapoznają się z ofertą firm biorących udział w wydarzeniu, by wybrać najlepsze produkty prezentowane podczas targów. Wśród nominowanych artykułów znajdują się zarówno te, które debiutują na rynku, jak i te o ugruntowanej pozycji. Kolejnych laureatów prestiżowej nagrody poznamy podczas uroczystej gali w trakcie targów KIDS’ TIME 22-24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.